Czy zdarzyło się Państwu mówić do swojego dziecka  i mieć wrażenie, że ono nie słyszy?  Czy po kilkukrotnym powtórzeniu pytania lub polecenia nie dopadały Państwa wątpliwości, czy jego słuch jest prawidłowy? 
Logopedia i Audiologia jest moją pasją i wykonywanym zawodem. Ukończyłam specjalizację z Surdologopedii i Neurologopedii.Należę do Polskiego Związku Logopedów oraz Polskiego Towarzystwa Logopedycznego.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Nasi specjaliści udzielą fachowej pomocy. Wyjaśnią wszelkie wątpliwości dotyczące mowy.
Jest to trening koncentracji i uwagi przy użyciu technologii Play Attention Learning System ? opatentowana technologia używana przez NASA oraz armię amerykańską sprawia, że utrzymanie koncentracji w czasie długich i wyczerpujących lotów przestaje sprawiać trudności.
Rehabilitacja sensoryczna Specjalnie opracowany program Ponad dziesięcioletnie badania kliniczne oraz analizy przypadków wykorzystania IM pokazują, że rezultaty uzyskane w zakresie motoryki, rytmiki, planowania czasu prowadzą do poprawy uwagi i koncentracji, funkcji językowych, zachowania (agresja, nadpobudliwość), koordynacji i kontroli ruchowej, równowagi i sposobu poruszania się, wydolności i wytrzymałości fizycznej
Metoda TOMATISA zyskuje w Polsce coraz większą popularność.

Poznaj Poradnię Neurologopedy Małgorzaty Płonki.

Logopedia i Audiologia jest moją pasją i wykonywanym zawodem. Ukończyłam specjalizację z Surdologopedii i Neurologopedii.Należę do Polskiego Związku Logopedów oraz Polskiego Towarzystwa Logopedycznego.

W 2014 roku zostałam nominowana na Prezesa Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Metody Tomatisa. Przeprowadzam badania, diagnozuje dzieci i prowadzę terapię w zakresie zaburzeń mowy, zaburzeń przetwarzania słuchowego u dzieci, młodzieży i osób dorosłych, oraz prowadzę terapię logopedyczną. Doświadczenie zawodowe w tej dziedzinie zdobywałam w Łódzkiej Klinice WAM, w Specjalistycznym Szpitalu Biegańskego na oddziale neurologii.

Jestem również Pedagogiem i terapeutą z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Z zamiłowania i rzetelności nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe - uczestnicząc w konferencjach, seminariach, warsztatach z zakresu audiologii, neurologopedii, psychologii i pedagogiki.

 

Metoda Tomatisa - Pracownia uwagi słuchowej i diagnostyki ucha - Gabinet Małgorzaty Płonki
Projekt i wykonanie Hiarte