Joga dla dzieci

Joga to życie w zgodzie z prawami natury, jej stosowanie pomaga nam w codziennym funkcjonowaniu. Wrodzoną czynnością  dzieci jest ruch, zabawa, kreatywność. Joga  to zabawa w uważność, poznawanie siebie i innych, to radzenie sobie ze stresem, nazywanie emocji i oczywiście uświadamianie sobie ruchu ciała, czucia ciała.

Na zajęciach jogi dla dzieci oferujemy  przestrzeń, w której mogą wyrażać siebie, zwiększa się ich samoakceptacja. Lekcje jogi pomagają  dzieciom w budowaniu poczucia własnej wartości, pewności siebie, równowagi, przewodzenia grupie, wyrażaniu swoich emocji, empatii.

 

Praktyka jogi i uważności zaspakaja w tych trudnych czasach ogromną potrzebę fizycznego i duchowego spokoju, zarówno u dzieci jak i ich rodziców.

 

Prowadząca

AGNIESZKA DĄBROWSKA Absolwentka Wojskowej Akademii Medycznej, psychopedagog, trener, instruktor jogi i technik relaksacyjnych dla dorosłych i dzieci, certyfikowany nauczyciel jogi kundalini. Prowadzi warsztaty, wykłady oraz konsultacje indywidualne dla dorosłych i dzieci (praktyka oddechu, joga). Autorka szkoleń i warsztatów biznesowych oraz otwartych z zakresu komunikacji, zarządzania stresem oraz z szeroko pojętego rozwoju osobistego.

Metoda Tomatisa - Pracownia uwagi słuchowej i diagnostyki ucha - Gabinet Małgorzaty Płonki
Projekt i wykonanie Hiarte