O nas

Jesteśmy zespołem ludzi, których pasją jest praca z drugim człowiekiem. Nasza Poradnia Logopedyczno - Pedagogiczna powstała abyśmy mogli od początku do końca mieć wpływ na rozwój mowy dzieci, młodzieży i dorosłych, aby móc uzupełniać terapię i indywidualnie podążać za pacjentem, a nie tkwić w standardowych procedurach.

Rehabilitacja słuchowa metodą profesora Alfreda Tomatisa jest naszym „oczkiem w głowie” :-), dlatego od wielu lat regularnie wyjeżdżamy na szkolenia do Światowego Ośrodka „Atlantis” w Sint -Truiden w Belgii, aby mieć jeszcze lepsze efekty terapii słuchowej, którą oferujemy.

 

Równolegle, zajmujemy się terapią neurologopedyczną, logopedyczną, pedagogiczną i psychologiczną. W naszej poradni pracuje 12 najlepszych specjalistów z bogatym doświadczeniem zawodowym. W naszym zespole posiadamy:

neurologopedów, logopedów, pedagogów, terapeutów metody profesora A. Tomatisa, terapeutów Play Attention, terapeutów Interaktywnego Metronomu oraz psychologów

Wszyscy nasi specjaliści posiadają dyplomy i certyfikaty zgodne z wymaganym doświadczeniem.

 

Jesteśmy do państwa dyspozycji 6 dni w tygodniu od 8.00 - 20.00.

Oferujemy:

  • Rehabilitacje słuchową metodą profesora A. Tomatisa - terapia odbywa się w naszej siedzibie na ul. Piaski 4. Zapraszamy ?
  • Terapię logopedyczną w gabinecie oraz u Państwa w domu.

Naszym celem jest prowadzenie rzetelnej terapii przy użyciu sprawdzonych metod.

Wiemy, że macie Państwo mnóstwo spraw na głowie, dlatego oferuje terapię w naszych gabinetach:

  • Ul. Zyndrama 60 a (osiedle Zdrowie)
  • Ul. Piaski 4 (osiedle Retkinia)
  • Ul. Piaski 5 (osiedle Retkinia)
  • jak i również bezpłatny dojazd do Państwa domu na terenie Łodzi.

Pracujemy ponad 20 lat i w trakcie tego okresu zmienialiśmy się dla Państwa. Wiemy, że Wasze dzieci, młodzież czy dorośli mają tyle do powiedzenia. Pozwólcie nam działać a my zrobimy wszystko aby tak się stało.

Naszymi pacjentami zajmujemy się kompleksowo, dlatego nasza pomoc jest skuteczna i efektywna.

Metoda Tomatisa - Pracownia uwagi słuchowej i diagnostyki ucha - Gabinet Małgorzaty Płonki
Projekt i wykonanie Hiarte