O nas

Jesteśmy zespołem ludzi, których pasją jest praca z drugim człowiekiem. Nasza Poradnia Logopedyczno - Pedagogiczna powstała abyśmy mogli od początku do końca mieć wpływ na rozwój mowy dzieci, młodzieży i dorosłych, aby móc uzupełniać terapię i indywidualnie podążać za pacjentem, a nie tkwić w standardowych procedurach.

Rehabilitacja słuchowa metodą profesora Alfreda Tomatisa jest naszym „oczkiem w głowie” :-), dlatego od wielu lat regularnie wyjeżdżamy na szkolenia do Światowego Ośrodka „Atlantis” w Sint -Truiden w Belgii, aby mieć jeszcze lepsze efekty terapii słuchowej, którą oferujemy.

Jesteśmy do państwa dyspozycji 6 dni w tygodniu od 8.00 - 20.00. Wiemy, że macie Państwo mnóstwo spraw na głowie dlatego oferujemy do pracy zarówno nasze gabinety jak i bezpłatny dojazd do Państwa domu (jeśli chodzi o terapię logopedyczną).

Z kolei rehabilitacja słuchowa odbywa się w naszej siedzibie na ul. Piaski 4. Pracujemy ponad 15 lat i w trakcie tego okresu zmienialiśmy się dla Państwa. Wiemy, że Wasze dzieci, młodzież czy dorośli mają tyle do powiedzenia. Pozwólcie nam działać a my zrobimy wszystko aby umożliwić im mówić.

Metoda Tomatisa - Pracownia uwagi słuchowej i diagnostyki ucha - Gabinet Małgorzaty Płonki
Projekt i wykonanie Hiarte